• Pon - Pt: 7:00 - 15:00
 • 501-319-381
 • O firmie

  kapela.com.pl

  O firmie

  Zakład Elektroinstalacyjny Jan Kapela w Rogoźnie to połączenie wysokiej jakości oferowanych usług, wieloletniego doświadczenia i tradycji. W 1989 r. Jan Kapela stworzył Zakład, w którym wykorzystujemy zdobytą na każdym kroku wiedzę, a także pasję do tworzenia instalacji. Charakteryzujemy się perfekcjonizmem w każdej instalacji, co przekłada się na doskonałe referencje od naszych klientów. Dbamy o nasz ciągły rozwój, interesujemy się najnowszymi rozwiązaniami i technologiami. To pozwala nam rozwiązywać wszelkie problemy elektroinstalacyjne naszych klientów.

  W ciągu 28 lat działalności na rynku wyspecjalizowaliśmy się w instalacjach niskiego i średniego napięcia, instalacjach stałoprądowych (w tym również w systemach telewizji przemysłowej CCTV, czy chociażby instalacjach inteligentnych). Ponadto, wykonujemy wszelkie badania i pomiary instalacji elektrycznych.

  Jesteśmy świetnie zorganizowanym Zakładem Elektroinstalacyjnym, w którym dbamy o naszych pracowników, umożliwiając im ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Pozwala nam to zapewnić wszystkim klientom fachową obsługę elektroinstalacyjną, a nasze usługi są wykonywane zgodnie ze sztuką oraz zasadami bezpieczeństwa.

  W ramach naszej działalności, szkolimy uczniów do wykonywania zawodu, starając się zaszczepić w nich pasję, a także przekazując wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.

  kapela.com.pl
  Nasza Misja

  Misją naszego Zakładu Elektroinstalacyjnego jest wykonywanie usług przez pracowników posiadających fachową wiedzę i lubiących swoją pracę. Wykorzystujemy produkty i narzędzia wysokiej jakości. Dzięki temu, możemy zaoferować klientom szeroki wachlarz usług elektroinstalacyjnych. W ramach ciągłego rozwoju, dbamy o pogłębianie wiedzy przez naszych pracowników oraz rozbudowę parku maszynowego, co przekłada się na kompleksowe wykonywanie wszystkich zleceń, a w efekcie zadowolenie naszych klientów.

  kapela.com.pl
  Polityka jakości
  Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usług, dlatego też dbamy o wysoki poziom techniczny, użytkowy oraz estetyczny naszych realizacji. Dostosowujemy się do nowych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu możemy rozszerzać oferowany przez nas zakres usług elektroinstalacyjnych. Ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością, chociażby poprzez współpracę z podwykonawcami i dostawcami najlepszych na rynku produktów, niezbędnych do realizacji zadań. Do realizacji zadań wykonujemy najlepsze dostępne na rynku narzędzia. W naszym parku maszynowym znajduje się koparko – ładowarka, minikoparka, a także podnośniki.

  Kontakt

  Zakład Elektroinstalacyjny Jan Kapela
  • Lipowa 51b, 64-610 Rogoźno
  • 501-319-381
  • biuro@kapela.com.pl